DH DechtičankaKarmelské jarmokyKultúra a spoločenský život

Karmelský jarmok 2020

Preventívne opatrenia v súvislosti s pandémiou COVID-9 síce neumožnili, aby sa v roku 2020 uskutočnil 17. ročník tradičného dechtického karmelský jarmoku tak ako bývalo zvykom, no v rámci možností, s dodržaním zákonných preventívnych opatrení, sa napokon predsa podarilo zachovať tradíciu, aj keď predajné trhy, púťové atrakcie a jarmočnú atmosféru sobotného dopoludnia bolo treba, z pochopiteľných dôvodov, oželieť.  

V sobotu 18.7.2020 sa s úderom desiatej hodiny začal na školskom dvore futbalový turnaj
O POHÁR STAROSTU OBCE 

…čítať viac

Poľovnícke združenie Borinka pripravilo pre divákov, účastníkov turnaja a širokú verejnosť poľovnícke špeciality: guláš, cigánsku pečienku a občerstvenie.

…čítať viac

O štvrtej hodine popoludňajšej sa na terase Pohostinstva u Šutiaka predstavila nová countrywesternova skupina STINO A PRIATELIA

…čítať viac

Záver sobotňajšieho jarmočného programu patril dychovej hudbe  DECHTIČANKA, ktorá koncertovala na terase Pohostinstva Šutiak až do večerných hodín

…čítať viac

Hostia si mohli popri počúvaní hudby pochutiť na jarmočnom menu – a ponuka bola naozaj lákavá: cigánska pečienka, pečené pstruhy, langoše, palacinky, kebab a široký sortiment nápojov.

Zobraziť viac

Súvisiace články

Mohlo by vás zaujímať
Zatvoriť
Tlačidlo Späť hore